• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Siliconform

Vsaďte na originál!

40 let zkušeností s výzkumem a výrobou silikonu řadí německého výrobce Siliconform mezi přední hráče na trhu silikonových strukových návleček. Jedině Stimulor od Siliconform je originální silikonová struková návlečka. Unikátní žlutá barva je zárukou nejmodernějšího produktu. 

Podrobné informace o společnosti Siliconform

2013 - 2014

První praktické zkušenosti a další rozvoj produktu GALACTOR - milk taxi.

2010

Zlatá medaile DLG za GALACTOR - milk taxi. Práce na integrovaném systému pro přepravu oblsuhujícího personálu na dojírně a plně automatickém čištění dojírny.

2007

Práce na dojírně s integrovaným řídícím transportním systémem pro snížení pracnosti. Tato klimatizovaná dojící jednotka nastavuje nové hodnoty uspořádání dojícího pracoviště.

2006

Zlatá medaile DLG za inovace - poloautomatický dojící systém MULTILACTOR®.

2005

MELKMEISTER® - umístění dojícího stroje tak, aby se přizpůsobil pohybům krávy.

2001

Čtvrtky sběrače s koaxiálním přívodem vzduchu pro zlepšení charakteristik průtoku mléka.

1999

Postup a zařízení pro automatické třídění mléka podle jednotlivých čtvrtí a kontrola podtlaku s integrovanou detekcí vloček v mléce. Zavedení používání silikonu jako praktického, odolného materiálu pro krátké mléčné hadice a vytvoření dojících strojů bez použití gumy.

1996

Patentován postup, kdy je během dojení automaticky regulován podtlak působící na hrot struku díky průtoku mléka, respeltive pulsátorem. Příliš velká zátěž strukové tkáně má zásadní vliv na zdravotní stav vemene.

1994

Prosazení názoru: čištění celé hlavie strukové návlečky - uvnitř i vně - a implementace našich hygienických požadavků pro důkladné čištění do produktu TURBO-WASHER.

1993

Nalezeno řešení pro průtokové senzory bez ztrát podtlaku. Samozřejmostí je možnost přepnutí spínacích bodů v celém rozsahu.

1987 - 1991

Patentované řešení průtoku mléka a měření jeho množství vedou k novým způsobům v zaznamenávání dojivosti. LACTOCORDER® představuje klíčovou složku v pilotním bavorském projektu Křivky průtoku mléka.

1981 - 1984

Vynález vibrační procedury a úspěch při zavedení plně rozvinuté stimulace díky modifikaci pulsátoru. Jednoduchý a spolehlivý STIMOPULS.

1974 - 1991

Patentovány fundamentální kroky pro promyšlenější design strukové návlečky - STIMULOR®. Speciální stavba návlečky a silikonový materiál, jehož vývoj trval mnoho let, reprezentují dokonalou syntézu, která vede k doposud bezkonkurenčnímu výdeji mléka. Přizpůsobení se tvaru vemene, pozici a průměru struků, stejně jako jemné zacházení s tkání představuje přesvědčivé řešení.

1965 - 1986

Z části patentována technologie dojení s řídícím ventilem a periodickým přívodem vzduchu pro dlouhodobou vyšší dojivost, maximální ochranu vemene a vysokou praktičnost. Odpovídajícím produktem je BIO-MILKER®. Prozatím je schopný konkurovat jakékoli dojící jednotce.

 

Stimulor

Seznam produkty a služby: 

Stimulor představuje zcela novou, průlomovou generaci strukových návleček kombinující všechny výhody vysoce kvalitního silikonu s jedinečnými fyziologickými atributy speciálního tvaru návlečky.

BIO-MILKER

Seznam produkty a služby: 

BIO-MILKER® - dojící stroj, který určuje nové standardy dojení.

 

Stimulor Monobloc

Seznam produkty a služby: 

Nový Stimulor®Monobloc řeší problém s pomocí svých velmi pružných krátkých mléčných hadic, které umožňují volný nezávislý pohyb a tím fyziologické umístění každého strukového násadce.

Přihlásit se k odběru RSS - Siliconform

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top