• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Novinky

Prevence mastitidy - epizoda 4!

V tomto posledním díle blogu Prevence mastitidy se s vámi podělíme o hlavní nástroj a zbraně, které máte k dispozici v boji proti ní.

Faremní kultivace trochu jinak

Zajímáte se o faremní kultivace a chtěli byste se o nich dozvědět ještě víc? Připravili jsme pro vás sérii videí zaměřených právě na tuto problematiku. První díly můžete shlédnout již nyní na našich Facebookových stránkách, další díly pro vás chystáme.   

Prevence mastitidy - epizoda 3!

Pokud jste si přečetli předchozí díly, pak víte vše o mastitidě a jejích dopadech na zisky farmy. Předpokládáme také, že jste nyní ochotni a připraveni se naučit, jak bojovat a předcházet mastitidě. Podívejte se dále a porazte mastitidu!

Zdravá telata - budoucnost vaší farmy

Bezesporu nejdůležitější kategorií v chovu skotu jsou telata, jen z dobré jalovice totiž vyroste vynikající dojnice. O zdárném vývoji každého telete se rozhoduje již v prenatálním období, kdy má na jeho životaschopnost i budoucí užitkovost velký vliv nejen výživa matky ale celkově chovatelské podmínky ve stáji a péče o ně.

Prevence mastitidy - epizoda 2!

Nyní už víme, co mastitida je, předpokládáme, že se chcete dozvědět více o jejím dopadu na ziskovost farmy. Podívejte se na níže uvedené tabulky, možná vás to překvapí, když zjistíte, jaké dopady může mít mastitida na moderní mléčné farmy!

Co musí chovatelé vědět o COVID-19?

Nedávné události a realita COVID-19 jsou bezprecedentní. Skutečně vidíme, jak se vytváří historie, která bude mít vliv na mlékárenský průmysl a společnost jako celek.

Upozornění

Z rozhodnutí vlády České republiky se nesmí konat až do odvolání všechny kulturní, sportovní a společenské akce s účastí více než 30 osob. Plánované semináře Zdraví vemene se z těchto důvodů odkládají. Případné náhradní termíny zveřejníme, jakmile to bude možné.

Prevence mastitidy - epizoda 1!

Mastitida: Nepřítel číslo 1 pro moderní chovatele mléčného skotu. Poznejte ji, bojujte s ní a porazte ji.

Co nám říkají somatické buňky...

Záněty vemene jsou daleko více rozšířené a způsobují podstatně vyšší škody, nežli se často myslí.

PF 2020

Přejeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.

Stránky

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top