• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Sanitace potrubních a úchovných systémů

Je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících kvalitu mléka. Sanitace potrubních a úchovných zařízení slouží k odstranění organických i anorganických reziduí, která jsou ideálním prostředím pro množení mikroorganismů. Ty jsou pak zdrojem mikrobiální kontaminace mléka. Pro optimální účinek jsou obvykle proplachy prováděny střídavě zásaditým a kyselým roztokem.

Výrobky společnosti Calvatis jsou vyvinuty tak, aby odstranili veškeré usazeniny ve všech místech mléčných cest. Díky speciálnímu složení působí i ve velmi tvrdé vodě.

Náš odborný poradce určí ve vašem podniku stupeň tvrdosti vody a podle potřeby upraví koncentraci přípravku.

Calgonit DA premium

Calgonit DA Premium je alkalický tekutý čistící přípravek s aktivním chlorem pro denní čištění a dezinfekci dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží.

Calgomat FS extra

Calgomat FS extra je tekutý kyselý koncentrát pro každodenní čištění dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží. Calgomat FS extra je málo pěnivý a rozpouští mléčný a vodní kámen.

Calgomat FA

Calgomat FA je tekutý, alkalický produktový koncentrát s aktivním chlorem pro denní kombinované použití k čištění a dezinfekci dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží. Calgomat FA je málo pěnivý a vhodný pro všechny tvrdosti vody.

Calgonit S premium

Calgonit S Premium je málo pěnivý tekutý koncentrát pro kyselé čištění dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží. Přípravek velmi účinně odstraňuje mléčný kámen a těžké vodní usazeniny. Denní používání při střídání s alkalickým produktem zlepšuje hygienický stav všech komponentů výbavy dojírny.

Přihlásit se k odběru RSS - Sanitace potrubních a úchovných systémů

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top