• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Program mouchy

Stájové prostředí, podestýlka, hnůj, kejda atd. představují ideální prostředí pro množení hmyzu, který na tato místa klade vajíčka a vyvíjí se zde larvy. Mouchy jsou pak v teplém období jednou z častých příčin přenosu různých onemocnění včetně mastitid.

Kromě toho mouchy a další obtížný hmyz znepříjemňují život zvířatům i personálu, který s nimi pracuje. To se projevuje především při dojení, kdy jsou zvířata neklidná, kopají, přešlapují, shazují dojící stroje, více kálí na dojírně atd. Z těchto důvodů jsme do sortimentu zařadili výrobky specializované právě na boj proti obtížnému hmyzu ve stáji.

Šňůra na mouchy (300 m)

Jednoduše a rychle se připevní ke stropu. Mouchy tuto šňůru vnímají jako přirozené místo pro odpočinek. Náhradní
role pasují do každého obvyklého systému na trhu.

Mucholapka role (30 cm × 10 m)

Mucholapka s velmi silnou účinností. Praktická k použití a kdekoliv použitelná.

Reudanon

Repelentní prostředek proti obtížnému hmyzu na zvířatech. V souladu s BIO. Reudanon má díky účinné látce Margosa vynikající repelentní vlastnosti proti roztočům, vším, blechám a všenkám.

Fly Tomb

Přípravek na postřik (kropení) nebo posyp proti larvám much. Speciální vysoce účinný přípravek, který zabraňuje vývoji much ve stádiu larvy a poskytuje dlouhotrvající úspěch v boji proti mouchám.

Fly Blocker

Insekticid hotový k použití proti mouchám a ovádům. Díky své cílené kombinaci účinných látek odstraňuje intenzivně a dlouhodobě mouchy.