• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Program hygiena

Hygienické koncepty

Hygiena a dezinfekce v zemědělské prvovýrobě je dnes již naprostou samozřejmostí. V době, kdy jsou zvířata šlechtěna na vysokou užitkovost – ať již mléčnou nebo masnou – se žádný zemědělský podnik neobejde bez vysoce kvalitních a účinných čistících a dezinfekčních prostředků.

Výrobky & poradenství

Pro Eurofarm systems je prvořadé dosažení špičkových výsledků v každém jednotlivém podniku. Proto se snažíme nedodávat výrobky pouze samostatně, ale naprosto samozřejmě poskytneme našim odběratelům i poradenství a služby. Cílem je maximální zefektivnění prvovýroby ve vašem podniku a rychlé dosažení viditelných výsledků.

Podrobné informace o společnosti Calvatis GmbH

Calvatis vyrábí a distribuuje čistící a dezinfekční prostředky pod celosvětově známou značkou CALGONIT. Disponuje výrobními prostory a pobočkami v několika zemích. Díky skvěle organizované síti obchodních partnerů napříč Evropou, Asií, Austrálií, Jižní Amerikou a jižní Afrikou garantuje Calvatis v každém případě profesionální vztah ke všem svým zákazníkům.

Jako takový je Calvatis jedním z největších nezávislých dodavatelů komplexních systémů řízení hygieny. Navíc, všichni mezinárodní zákazníci mohou využívat výhody celosvětového servisu, což díky společnosti Eurofarm systems platí i pro farmáře v České republice!

Základní obory působení společnosti Calvatis

  • Zemědělství
  • Mlékárenský průmysl
  • Potravinářský průmysl
  • Nápojový průmysl
  • Vybavení a aplikační engineering
  • Poradenství a řízení v oblasti hygieny

Díky výkonnému týmu s více než 20 lety zkušeností při výběru výrobků té správné kvality pro čištění všech typů potravinářských a nápojových zařízení a poskytujícímu i služby prostřednictvím vyškolených pracovníků, kteří jsou předními odborníky v poskytování rad a standardizovaných instalací různých zařízení, umožňují společnosti Calvatis stát se jednou z předních a nejslavnějších firem v rozvoji technologie čištění na úrovni mezinárodních standardů. Calvatis rovněž vyvíjí maziva pro zajištění bezpečné přípravy potravin v celém procesu výroby. Společnost také vyrábí a dodává vlastní elektronické, počítačově řízené, dávkovací stroje. Tato technologie spolu s nabídkami související s mechanickým čištění zařízení a služby patří k důvodům, proč je Calvatis na vrcholu trhu agrobyznysu potravin a nápojů.

Calgodip Blue Kamille Film

Calgodip Blue Kamille Film je nový a velmi účinný dezinfekční a pečující přípravek nové generace na ošetření struků po každém dojení. Nemusí se ředit a je připraven k okamžitému použití. Na struku vytváří dlouhotrvající a nestékající bariéru. Calgodip Blue Kamille Film obsahuje složky na ochranu pokožky a vyvážené množství biologické kyseliny mléčné, která se vyznačuje zvláštní šetrností a zároveň má vynikající dezinfekční účinek. Díky vysoce kvalitním pečujícím komponentům je pokožka odolná a pružná. Výtažky z heřmánku zaručují výborné hojivé účinky. Tee tree olej pak zvyšuje repelentní účinek, takže se mouchy nedrží po dojení na strucích.