• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Plošná dezinfekce

Plošná dezinfekce stájového prostředí se již dávno stala běžnou součástí hygienického systému v našich chovech. Mikrobiologický tlak z prostředí, ve kterém chovaná zvířata žijí, má velký podíl na jejich zdravotním stavu. Snížení mikrobiologického zatížení prostředí je nutností zvláště na chovech, kde je velká koncentrace zvířat ve stáji nebo tam, kde se zvířata potýkají s častým výskytem onemocnění způsobených mikroorganismy z prostředí.

Dalším důležitým bodem je pravidelné čištění a dezinfekce dojírny a jejího vybavení. Jedině v dokonale čistém prostředí je možné získat mléko nejvyšší kvality.

Calgonit sterizid forte 15

Seznam produkty a služby: 

Kyselý dezinfekční prostředek na bázi kyseliny peroctové určený k dezinfekci ploch, povrchů a nástrojů v zemědělství a potravinářství.

Calgonit SF 520

Seznam produkty a služby: 

Je to kyselý pěnivý přípravek k odstranění vápenatých usazenin, rzi, bílkovinných usazenin a zbytků alkalických čistících prostředků. Ušlechtilé oceli propůjčuje hladký a lesklý povrch.

Calgonit CF 315

Seznam produkty a služby: 

Zásaditý pěnový čistící prostředek s aktivním chlórem a inhibitorem hliníku. Je určený pro čištění a dezinfekci v potravinářství a nápojářství. Je vhodné jej používat střídavě s přípravkem Calgonit SF 520.

Calgonit CF 300

Seznam produkty a služby: 

Alkalický pěnový čistící prostředek s aktivním chlórem jako dezinfekční složkou. Je speciálně určen pro odstranění organických nečistot všeho druhu z velkých ploch. Je vhodné jej používat střídavě s přípravkem Calgonit SF 520.

Přihlásit se k odběru RSS - Plošná dezinfekce

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top