• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Péče o paznehty

Podrobné informace o společnosti Hydromer - T-HEXX Animal Health

Hydromer, Inc. je průkopnická společnost se širokou základnou, zabývající se vývojem, patentováním, licencováním, výrobou a prodejem produktů na bázi hydrofilního polymeru a bariérami na komerčních trzích. Při současném udržení svého vedoucího postavení v odvětví permanentních lubrikační bariér pro zdravotnické prostředky, se Hydromer neustále snaží rozvíjet svoje stávající technologie - úspěšně rozšiřuje svou technologickou / produktovou základnu o protimlhové a kondenzační kontrolní povlaky pro optické aplikace, vodě odolné bariérové segmenty a alergenové bariéry pro kosmetiku, včetně unikátních hydrogelů pro ošetřování ran a farmaceutické dodací aplikace.

Společnost Hydromer, Inc. byla založena v roce 1980 a těžila především z nově vyvinutých a patentovaných technologií v hydrofilních komplexotvorných polymerů. Tyto polymery vykazují jedinečné vlastnosti zásluhou předávání biologické kompatibility na zdravotnické prostředky, a to zejména v kardiovaskulární oblasti pro zařízení, jako jsou stenty, včetně rozvíjejících se dodávek léků, distální ochranných zařízení a terapeutických katetrů.

Počáteční velký úspěch s licencováním těchto patentů vyvolal celou škálu dalších patentů, které pokrývají mnohem větší oblasti použití. Kromě zdravotnických prostředků jsou produkty licencovány a / nebo prodávány pro použití v dekorativní kosmetice, v produktech osobní péče jako jsou žiletky, barvy na vlasy a kondicionéry, stejně jako jako nátěry lodí ke snížení tření mezi lodí a vodou a celé řady dalších odvětví. Hydromer také pracuje na převodu technologie vyvinuté pro použití u člověka do zdraví zvířat prostřednictvím své divize T-HEXX Animal Health. Společnost svoje laboratoře i nadále rozvíjí a patentuje nové objevy se stále se zvyšující rychlostí.

Zdravé paznehty jsou základem dobrého zdravotního stavu zvířat. Pokud nemá dojnice paznehty v pořádku, snaží se omezit chození, nechodí tak často ke žlabu ani napáječce a také nerada chodí k dojení. Moderní koupele paznehtů musí důsledně a dlouhodobě pečovat a ošetřovat a zároveň nesmí být nebezpečné pro člověka, zvířata a životní prostředí.

Calgonit HC

Seznam produkty a služby: 

Tekutý přípravek k ošetření paznehtů s obsahem aloe vera vhodný pro průchozí vany i postřikovací zařízení.

FOOT-WASH Plus

Seznam produkty a služby: 

Automatická vana na koupání paznehtů

T-HEXX Dragonhyde Putty

Seznam produkty a služby: 

T-HEXX Dragonhyde Putty je pasta určená k lokální aplikaci, která se používá k vytvoření správných hygienických podmínek paznehtů jednotlivých zvířat. Nejvhodnější je používání při vyšetřování nohou a ořezávání. Tato unikátní formule má vynikající přilnavé vlastnosti a lze ji používat bez zábalů. Je vhodná pro aplikování na praskliny na paznehtech či k řešení dalších problémů spojených s kopyty.

Přihlásit se k odběru RSS - Péče o paznehty

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top