• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Ošetření mléčné žlázy po dojení

Přípravky na ošetření struků po dojení jsou v dnešní době nutnou součástí péče o zdravotní stav mléčné žlázy. Dipy mají za úlohu struk řádně vydezinfikovat a zbavit jej tak mikrobů, které by se mohly dostat otevřeným strukovým kanálkem do vemene a způsobit mastitidu. Dále by měl pokožku ošetřit a zvláčnit, aby se zacelily drobné ranky a trhlinky v kůži, protože zde mají patogeny živnou půdu a vstup do tkáně struku. A třetí důležitou funkcí je uzavření strukového kanálku mechanickou bariérou a zabránit tím mikroorganismům přímý vstup touto cestou.

V našem sortimentu je hned několik vysoce účinných a kvalitních přípravků. Jsou v nich použity různé účinné látky, aby jste si mohli vybrat podle vlastních požadavků a potřeb.

Calgodip Blue Kamille Film

Calgodip Blue Kamille Film je nový a velmi účinný dezinfekční a pečující přípravek nové generace na ošetření struků po každém dojení. Nemusí se ředit a je připraven k okamžitému použití. Na struku vytváří dlouhotrvající a nestékající bariéru. Calgodip Blue Kamille Film obsahuje složky na ochranu pokožky a vyvážené množství biologické kyseliny mléčné, která se vyznačuje zvláštní šetrností a zároveň má vynikající dezinfekční účinek. Díky vysoce kvalitním pečujícím komponentům je pokožka odolná a pružná. Výtažky z heřmánku zaručují výborné hojivé účinky. Tee tree olej pak zvyšuje repelentní účinek, takže se mouchy nedrží po dojení na strucích.

Calgodip D 3000 Film

Calgodip D 3000 Film je přípravek s obsahem jódu určený k péči a ochranně struku po dojení a je připraven k okamžitému použití. Produkt slouží k uzavření strukového kanálku, vytváří neskapávající ochranný film a chrání před vniknutím bakterií. Calgodip D 3000 Film obsahuje účinné komponenty, které při pravidelném používání snižují popraskání pokožky a udržují ji odolnou a vláčnou a přispívají k celkovému vynikajícímu stavu vemene.

Calgodip D 3000

Calgodip D 3000 je přípravek určen k péči a ochranně struku po dojení obsahující jód a je připraven k okamžitému použití. Produkt slouží k dezinfekci povrchu struku, uzavření strukového kanálku a chrání před vniknutím bakterií. Calgodip D 3000 obsahuje účinné komponenty, které při pravidelném používání snižují popraskání pokožky a udržují ji odolnou a vláčnou, čímž přispívají k celkové lepší obranyschopnosti vemene. Calgodip D 3000 zabraňuje přenosu choroboplodných zárodků a zajišťuje dobrý zdravotní stav mléčné žlázy.

Calgodip Blue Kamille Spray

Calgodip Blue Kamille Spray je dezinfekční a o struky pečující prostředek připravený k okamžitému použití k dipování nebo sprejování po každém dojení, nemusí se ředit. Efektivně dezinfikuje povrch struku. Calgodip Blue Kamille Spray obsahuje složky na ochranu pokožky a vyvážené množství biologické kyseliny mléčné, která se vyznačuje zvláštní šetrností a zároveň má vynikající dezinfekční účinek. Díky vysoce kvalitním pečujícím komponentům je pokožka odolná a pružná. Výtažky z heřmánku zaručují výborné hojivé účinky. Tee tree olej pak zvyšuje repelentní účinek, takže se mouchy nedrží po dojení na strucích.

Calgodip Amadine Spray

Calgodip Amadine Spray je dezinfekční a o struky pečující prostředek připravený k okamžitému použití k dipování nebo sprejování po každém dojení. Produkt efektivně dezinfikuje povrch struku. Calgodip Amadine Spray obsahuje složky na ochranu pokožky a vyvážené množství biologické kyseliny mléčné, která se vyznačuje zvláštní šetrností a současně má vynikající dezinfekční vlastnosti. Díky vysoce kvalitním pečujícím komponentům je pokožka odolná a pružná.

Calgodip Amadine Film

Calgodip Amadine Film je dezinfekční a o struky pečující prostředek připravený k okamžitému použití k dipování po každém dojení. Produkt vytváří nestékající dezinfekční bariéru na povrchu struku. Calgodip Amadine Film obsahuje složky na ochranu pokožky a vyvážené množství biologické kyseliny mléčné, která se vyznačuje zvláštní šetrností a současně má vynikající dezinfekční vlastnosti. Díky vysoce kvalitním pečujícím komponentům je pokožka odolná a pružná.

Přednosti výrobku: