• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Nové aplikace

SCR představuje několik nových výkonných aplikací ke svým řešením Cow Intelligence. Nové možnosti přinášejí chovatelům dodatečné, včasné informace o reprodukčním a zdravotním stavu jejich krav. Díky schopnosti činit rozhodnutí na základě dostupnějších informací o vašem stádě a faremních pochodech, můžete dále zlepšit produktivitu, snížit náklady a získat lepší kontrolu pro udržitelnější chod celé farmy.

Funkce Skupinová rutina - Aktualizace v reálném čase zvýrazňují neobvyklou aktivitu nebo přežvykování na úrovni skupin nebo celého stáda a ukazují tak na možné problémy jako šíření nemoci, skupinová panika, stres a další.

Funkce Pravděpodobnost březosti - Vypočítá pravděpodobnost březosti a možné zmetání pro všechny krávy po inseminaci.

Funkce Konzistence skupiny - Sleduje a analyzuje dlouhotrvající trendy ruminace a zvýrazňuje jakékoli nesrovnalosti na úrovni skupin jako např. změny ve výživě, otevření nové silážní jámy, úprava složení krmné dávky, výskyt zaplísněného krmiva a jiné.

Aplikace ProCalve - Sada aplikací, které vám pomohou zajistit bezpečný zdravotní stav vašich krav v kritickém a citlivém období okolo porodu.

Index teploty a vlhkosti (THI) - pečujte o wellfare vašeho stáda efektivněji díky monitorování teploty a vlhkosti k vyhledání tepelného stresu a jeho dopadu na vaše krávy.

Index říje na terminálu Heatime HR - Index říje představuje vylepšený nástroj k vyhledávání říjících se zvířat, který je založen na pohybové aktivitě, křivce přežvykování, délce říje a doby uběhlé od posledního cyklu.

NOVINKA! Tepelný stres - Aplikace zobrazuje aktuální stav a 48 hodinový trend těžkého dýchání, ruminace a příjmu potravy v pětiminutových intervalech. Díky této funkci můžete bezprostředně poznat, jak moc konkrétní skupina trpí vysokými teplotami a jednoduše vyhodnotit účinnost vašich ochlazovacích strategií. 

 

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top