• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Koncept 100 000

Eurofarm systems vyvinul pro spolupracující zemědělské chovy zcela nový a unikátní poradenský Koncept 100 000. Cílem konceptu je dosažení vynikajícího zdravotního stavu mléčné žlázy všech dojnic a dosáhnout tak maximální kvality, užitkovosti i zpeněžení mléka. Číslovka 100 000 v názvu konceptu odkazuje na optimální cílovou hodnotu počtu somatických buněk na úrovni stáda. 

Poradenský Koncept 100 000 využívá pro dosažení výsledků pečlivě vypracovaný systém analýzy, vyhodnocení, realizace a kontroly dílčích kroků až po dosažení stanovené cílové hodnoty PSB. Na poradenském systému se podíleli jak odborní poradci a specialisté Eurofarm týmu se svými mnohaletými zkušenostmi z mnoha chovů, tak i zahraniční experti a odborníci z různých souvisejících oborů.  

Při dosahování stanovených cílů postupujeme na každé farmě individuálně, tempo, jednotlivé kroky i cílovou hodnotu PSB stanovíme vždy společně s chovatelem a následně jej aktivně provádíme jednotlivými kroky tak, aby vše proběhlo v souladu s podmínkami a možnostmi daného chovu. 

Prioritou Eurofarm systems je vysoká odbornost našeho poradenského týmu, špičkové výsledky a spokojení chovatelé, jejichž dojnice jsou zdravé, užitkové a ziskové. 

Jak postupujeme při dosahování výsledků?

Odborné poradenství

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top