• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Hygiena mléčné žlázy před dojením

Slouží pro očištění mléčné žlázy a především struků před dojením. Hlavním úkolem je odstranění veškerých hrubých i jemných nečistot z pokožky a hrotu struku, kde se jich hromadí nejvíce.

Nečistoty z neošetřených struků před dojením se dostanou do dojeného mléka, čímž dochází k prudkému nárůstu celkového počtu mikroorganismů (CPM). Navíc do mléčné žlázy před a během dojení pronikají otevřeným strukovým kanálkem choroboplodné zárodky (patogeny, mikroorganismy) způsobující mastitidy.

Calgonit ER soft

Čistící koncentrát pro vlhkou hygienu mléčné žlázy před dojením s vysokým obsahem komponentů chránících pokožku struku. Přípravek je možné použít podle potřeby dvěma způsoby. Buď ve formě husté pěny, kterou lze aplikovat napěňovacím aplikátorem, nebo jako čistící roztok, ve kterém jsou namočeny jednorázové papírové utěrky.

Calgonit ER foam

Calgonit ER Foam je čistící koncentrát pro mokrou hygienu vemene před dojením. Calgonit ER Foam nabízí vynikající pěnivost i čistící účinek, je bez zápachu a jemný k pokožce díky vysokému obsahu složek ochraňujících kůži.

Calgodip Osmo Duo Spray

Zcela nový a unikátní dvousložkový dezinfekční prostředek na bázi chlordioxidu určený k dezinfekci struků před dojením. Díky svému jedinečnému složení nejen rychle a spolehlivě dezinfikuje, ale také je výjimečně šetrný k pokožce struku.

Calgonit Premium CL

Práškový dezinfekční prostředek na bázi chlóru, určený k dezinfekci struků před dojením. Osvědčeným způsobem je použití jednorázových papírových utěrek v 0,5 % roztoku Premium CL.

Přihlásit se k odběru RSS - Hygiena mléčné žlázy před dojením

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top