• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Haase Tränken

Německý výrobce specializující se na produkci kvalitních napáječek, picích misek a napájecích žlabů. Společnost nabízí napáječky standardních rozměrů, ale je možné si objednat i atypické napáječky vyhovující konkrétním podmínkám vaší farmy. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují velkou odolnost a dlouhou životnost. Mimo napáječek, instalačního materiálu a náhradních dílů s nimi spojených nabízí firma Haase rovněž další vybavení a doplňky pro chov.

Podrobné informace o společnosti Fa. Oswin Haase Nachf.

Německá společnost Oswin Haase Nachf. je tradiční výrobce specializující se na produkci kvalitních napáječek, picích misek a napájecích žlabů s dlouholetou tradicí. Původem rodinný podnik začal psát svoji historii v roce 1925, kdy zámečník Oswin Haase začal samostatně působit v malé dílně v domě svých rodičů s opravou jízdních kol a malých spotřebičů.

Rok 1936 byl významným rokem pro tuto malou firmu, která se přestěhovala do nového sídla s výrobními prostory. Oswin Haase vynalezl napáječku, která fungovala na doposud zcela novém principu „HAASE-IDEAL“. Pro svůj vynález, ventil pro přívod vody, požádal o patent, který získal nejenom pro Německo, ale rovněž pro Itálii, Španělsko, Francii a Polsko.

Kromě výroby a prodeje napáječek ještě Haase nabídl řadu dalších produktů a služeb. Následovala logická změna orientace a Haase se již soustředil na obchod s napájecími žlaby a přídavné činnosti ustoupily do pozadí, předtím, než je v roce 1970 opustil úplně.
S příchodem NDR se podnik dostal do majetku státní správy a nakonec proběhlo kompletní vyvlastnění. V sekci Haase „Výroba Bieberach" se kromě různých napájecích misek a žlabů vyráběly a prodávaly rovněž vsuvky a pítka pro prasata pro zemědělská družstva v zemi.

Firma byla znovu zprivatizována v roce 1990. Nové tisíciletí umožnilo společnosti s modernizovaným strojovým parkem krok k vlastní výrobě pitných žlabů. V návaznosti na staré tradice, jako jsou kvalita, včasnost dodávky, flexibilita a zaměření na zákazníka, je spokojenost koncových zákazníků prioritou. Odborné znalosti získané v oblasti technologie krmení znamenají, že můžete nyní najít výrobky Haase po celém Německu.

V současné době nabízí společnost napáječky standardních rozměrů, ale je možné si objednat i atypické napáječky vyhovující konkrétním podmínkám vaší farmy. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních prostorách a na vlastních strojích z vysoce kvalitních materiálů zaručující velkou odolnost a dlouhou životnost. Mimo napáječek, instalačního materiálu a náhradních dílů s nimi spojených nabízí firma Haase rovněž další vybavení a doplňky pro chov.

Váha na telata KW 1

Seznam produkty a služby: 

Transportní vozík na telata s integrovaným kolébkovým nosníkem pro stanovení porodní hmotnosti novorozených telat a jejich převoz.

Drbadlo pro krávy Swing

Seznam produkty a služby: 

Drbadlo pro krávy využívá přirozeného chování krávy související s drbáním o stromy. Je navrženo speciálně pro stáje, kde mají krávy volný pohyb.

Váha na telata KW 12

Seznam produkty a služby: 

Mobilní váha z nerezové oceli pro telata do 12 týdnů stáří s možností fixace hlavy telete.

Drbadlo pro krávy

Seznam produkty a služby: 

Drbadlo pro krávy využívá přirozeného chování krávy související s drbáním o stromy. Je navrženo speciálně pro stáje, kde mají krávy volný pohyb.

Drbadlo pro krávy DUO

Seznam produkty a služby: 

Plně automatické drbadlo pro krávy. Velkoplošné čištění a masírování zlepšuje krevní tok v kůži, stimuluje metabolismus a tak zvyšuje potenciál dojivosti.