• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Chovatel vždy na prvním místě

Jak zajišťujeme, aby zemědělství zůstalo uspokojivým a prosperujícím způsobem života.

Při naší snaze vést živočišnou výrobu do nové, digitální a datově orientované éry dbáme na to, aby chovatel zůstal vždy na prvním místě.

Svět se mění rychleji než kdy jindy. Při odhadovaném průměrném nárůstu populace o 81 milionů lidí ročně existuje na planetě každý den stále víc hladovějících lidí, kteří potřebují bezpečné, výživné a dostupné jídlo. Tím, jak roste poptávka po potravinách, zemědělství obecně - a konkrétně chov hospodářských zvířat - čelí intenzivnější kontrole.

Bezpochyby, neustálý nával „makro sil“ - vše od umělé inteligence po genomické průlomy - bude mít významný dopad na veškeré oblasti našeho života, včetně způsobu, jakým zemědělci hospodaří.

Současně se vstupem do nového desetiletí, je lákavé soustředit se výhradně na rozsah těchto přítomných a nastávajících změn, klást důraz na velké výzvy a příležitosti, takže skutečný dopad na život zemědělců po celém světě může zůstat přehlédnutý.

Jsme však odhodláni postavit farmáře na první místo, protože pomáháme vést chov hospodářských zvířat do nové, digitální, datově orientované éry, a slibujeme, že budeme nadále jasně sdělovat, jak všechno, co děláme, ovlivňuje jednotlivé zemědělce na celém světě a také rodiny, které si na živobytí vydělávají právě zemědělstvím.

Pomáháme chovatelům vidět a reagovat

Znalosti nám dávají moc - v Allflex Livestock Intelligence dbáme na to, aby chovatelé dostali do rukou způsoby, které jim umožní vidět jasněji a reagovat rychleji na individuální potřeby konkrétních zvířat a na celkové potřeby jejich stád.

Rok 2020 se nese ve znamení 65 let vedoucího postavení naší společnosti v oblasti identifikace zvířat, přičemž pomocí našich inteligentních vizuálních a elektronických řešení každý rok sledujeme více než půl miliardy zvířat.

Naše řešení však dokážou více než jen identifikovat.

Generují data potřebná k udržitelnému řízení života každého zvířete i celých stád s možností celostátní sledovatelnosti. Pomáhají chovatelům sbírat údaje - takové, které vás upozorní, když kráva onemocní nebo pokud některá ze složek krmiva snižuje míru přežvykování. Poskytnutí těchto možností vidět a reagovat je jen jedním ze způsobů, kdy klademe chovatele na první místo ve všem, co děláme.

Pomáháme zemědělcům pečovat a vydržet

Naše řešení pro identifikaci, monitorování a sledovatelnost samozřejmě přinášejí více, než jen pomoc vidět a reagovat. Pomáhají také posunout péči o zvířata na další úroveň díky zvýšené transparentnosti udržitelnými způsoby. Naše ultra bezpečná data o zvířatech vás zvýhodňují nejen na půdě farmy, ale až na samotném konci hodnotového řetězce.

Péče o zvířata je na celém světě důležitým tématem - v mnoha zemích je na prvním místě žebříčku témat, o které se spotřebitelé zajímají - a v budoucích letech význam ještě poroste a bude spotřebitelům stále více na očích. Od zemědělců se vyžaduje, aby poskytli hmatatelný důkaz, že péče o zvířata je na jejich farmách prioritou. Data shromážděná pomocí našich inovativních nástrojů mohou použít jako sociální kartu v každém kroku hodnotového řetězce, což poskytuje chovatelům transparentnost, aby mohli s jistotou říci: „Wellfare v mém stádu je na velmi vysoké úrovni a mohu to dokázat.“

Naším cílem bude vždy pomoci chovatelům poskytovat péči o zvířata účelněji a udržitelněji tak vést svoji farmu.

Pomáháme chovatelům profitovat a prosperovat

Je to jednoduchý vzorec: když chovatelé uspějí, uspějeme i my. Za tímto účelem vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že zemědělství zůstane uspokojivým a prosperujícím způsobem života pro chovatele a jejich rodiny, kteří se na zemědělství spoléhají jakožto formu svého živobytí.

Naše technologicky vyspělé produkty a řešení využívají miliony zvířat na celém světě a poskytují nejpřesnější a nejaktivnější informace pro automatizaci rozhodování a zlepšení produktivity a ziskovosti farem. Díky zvyšování účinnosti a řízení růstu pomáhají zajistit bezpečnou a prosperující budoucnost zemědělství.

S vlastním postupujícím úsilím budou našimi největšími učiteli zemědělci jako vy a všichni ostatní, kteří používají naše technologie. Vaše zpětná vazba a postřehy nás budou i nadále pohánět vpřed a pokračovat v inovacích způsobem, který klade zemědělce na první místo a zajišťuje prosperující budoucnost.

Tím, že jsme propojeni spoluprací s našimi zákazníky a zároveň reagujeme na globální trendy, Allflex Livestock Intelligence zajišťuje, aby zemědělství zůstalo uspokojivým a prosperujícím způsobem života, který řeší skutečné potřeby a výhody chovatelů, zvířat a společnosti.

 

Autor: Ornit Sade Benkin, Global Marketing Manager, Allflex

Zdroj: www. Allflex.global

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top