• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

AMBIC

V našem sortimentu si můžete vybrat z produktů anglické společnosti Ambic Equipment Ltd.

Společnost Ambic je přední světový odborník ve vývoji a výrobě produktů širokého zaměření, jenž jsou schopné obstát v těžkých podmínkách mléčných farem a které jsou prodávány po celém světě. Zejména v oblasti prevence a detekce mastitid patří k vůdčím společnostem na trhu, díky více než 30 letům zkušeností s výzkumem a vývojem. Za zmínku stojí nejen spolupráce s National Institute for Research in Dairying se sídlem na University of Reading, ale i nepřetržitá inovace produktů, vysoká kvalita výrobků a vynikající prodejní i poprodejní služby.

Podrobné informace o společnosti AMBIC

Společnost Ambic byla založena v roce 1977 a původně se zabývala lisováním a tvarováním plastů. Za posledních 30 let získala společnost značné zkušenosti v oblasti techniky lisování, designu i samotné výroby polo-technických plastových výrobků.

Návrh a vývoj vlastní produktové řady pro mlékárenský průmysl v 80. letech pomohli Ambicu stát se expertem při vývoji produktů, které jsou schopné obstát i v těžkých provozních podmínkách mléčných farem. Zejména její úzká spolupráce s Národním institutem pro výzkum v mlékárenství (NIRD) se sídlem na University of Reading umožnila rozvinout klíčové znalosti při prevenci a detekci mastitid.

V oboru prevence vzniku mastitid Ambic jako první uvedl na trh dipovací pohárek v polovině 80. let, stejně tak jako první uvedl i dnes již dobře známý nevratný dipovací pohárek (1992) a následně zpěňovací pohárek (1995). Ambic pokračuje v inovacích a nadále zaujímá přední místo na trhu v technologii dipovacích pohárků. Mezi poslední novinky patří projekty UniDipper a MultiFoamer.

Klasický sprejovací systém Ambic byl rovněž první svého druhu na trhu na konci 80. let, následovaný hned novou produktovou řadou systému Jetstream s vyšším výkonem, který byl navržený pro použití na větších farmách a v oblasti sprejovaní struků se stal benchmarkovým produktem.

Od skromných začátků na domácím britském trhu společnost Ambic konstantně roste a rozšiřuje svoji distribuci, takže dnes se s jejími produkty můžeme setkat na farmách ve více než 55 zemích po celém světě. Ambic se skutečně stal světovým leadrem ve vybraných oborech prevence a detekce mastitid.

Výroba probíhá v nové továrně, do které se společnost přestěhovala v roce 2011 a je umístěná ve Whitney na okraji malebných kopců Cotswold západně od Oxfordu. Prostory jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji ke tvarování a lisování plastů odpovídající kvalitativním standardům ISO9001:2008.

Ambic prodává svoje produkty pod vlastní značkou prostřednictvím rozsáhlé sítě distributorů respektovaných ve všech světových zavedených trzích s mléčnými výrobky. Její produkty jsou také produkty volby největších a nejprogresivnějších výrobců dojicí strojů, kteří integrují technologii Ambic do svých dojicích systémů. Stejně tak některé z největších chemických společností na trhu s mlékem a mléčnými produkty prodávají výrobky Ambic pod svou vlastní značkou. Tyto velké a vysoce ceněné firmy se rozhodli dát svoje jména na výrobky Ambic, protože vědí, že jsou to ty nejlepší.

PERASPRAY™

Seznam produkty a služby: 

Čištění dojaček formou spreje má tu výhodu, že poskytuje čerstvý roztok při každém použití a zajišťuje, že je roztok aktivní a proto efektivní. Systém PeraSPRAY™ je vybaven speciálním těsněním a komponenty odolnými proti použité kyselině peroctové.

Aplikátory dipu AMBIC

Seznam produkty a služby: 

Ambic má zkrátka největší nabídku pohárků na dipování vhodných k širokému použití celé řady chemikálií na ochranu vemene dostupných na trhu a zajištění jejich různých náročných aplikací v mléčné hygieně.

EASIDIPPER™

Seznam produkty a služby: 

Je navržený tak, aby zkombinoval přesnost dipování s rychlostí sprejování pro rychlé, spolehlivé a nákladově efektivní způsoby dezinfikování před i po dojení.

Přihlásit se k odběru RSS - AMBIC

Chcete profitovat z našich znalostí?

Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info [at] eurofarm.cz a my se vám ozveme hned jak to bude možné.

Mohlo by vás zajímat

Go to top