• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Spolupráce Allflex a Nestlé

Nestlé a Allflex Livestock Intelligence spolupracují na pilotním projektu zavedení řešení SenseHubTM sledujících pohodu dojných krav na vybraných farmách produkujících mléko pro specifické produkty Nestlé.

Londýn (10. říjen 2018) – Allflex Livestock Intelligence (společnost skupiny Antelliq) s potěšením oznamuje další významnou spolupráci s Nestlé, největší potravinářskou a nápojovou společností na světě. Jako součást pilotního projektu Nestlé zaměřujícího se na pohodu zvířat, Allflex se zaměřuje na zavedení systému SenseHubTM pro sledování celkové pohody krav na mléčných farmách v několika geografických regionech.

Cílem této spolupráce je poskytnout společnosti Nestlé plný přehled o dobrých životních podmínkách jednotlivých krav i stáda podle souboru klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI). Řešení SenseHub přinese uchopitelné informace týkající se stavu reprodukce, zdraví, výživy a celkové pohody zvířat. Systém v sobě skýtá potenciál kontinuálního zlepšení welfare zvířat, efektivnějšího managementu a produktivnějších mléčných farem.

Monitorovací řešení SenseHub už nyní funguje v provozu na několika farmách prodejců Nestlé.

Dlouhodobé partnerství, které se zavázalo zlepšit mléčné farmy

Tento projekt se zakládá na dlouhodobém vztahu společností Allflex a Nestlé, který započal v roce 2014, kdy byl Allflex vybrán, aby vedl aspekty monitorování krav a jejich pohody na Dairy Farming Institute (DFI) v Číně.

"Jsme velmi potěšeni, že jsme rozšířili naši spolupráci se společností Nestlé, která sdílí naši víru o významu dobrých životních podmínek krav jako prvku zodpovědné výroby mléčných výrobků," uvedl generální ředitel společnosti Antelliq Dr. Stefan Weiskopf. "SenseHub umožňuje měřit různé aspekty welfare krav a jsme rádi, že tyto možnosti sdílíme s Nestlé, abychom pomohli spotřebitelům k lepší informovanosti a důvěřovat potravinám, kterými krmí své rodiny."

 

Zdroj: www.antelliq.com (online 20/2/2019)

Chcete profitovat z našich znalostí? Kontaktujte nás.

Mohlo by vás zajímat

Go to top