• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

SCR získalo dvě ocenění za inovace na WDE 2017

SCR by Allfex byl oceněn mezi inovátory mlékárenského průmyslu na World Dairy Expo za svoje řešení SenseTime pro monitorování krav a ušní senzor eSense Flex.

SCR - Ocenění za inovace WDE 2017

 Londýn, UK (16. října 2017) - Skupina Allflex s potěšením oznamuje, že dva produkty SCR získaly ocenění za inovace na World   Dairy Expo konaném začátkem října v Madisonu (Wisconsin, USA). Elektronický systém monitorování krav SenseTime a ušní   senzor eSense zvítězili v kategorii inovace Dairy Herd Management - Edice World Dairy Expo.

 Podle magazínu Dairy Herd Management je oceňováno 10 nejlepších inovací mlékárenského průmyslu za uplynulý rok, které jsou   vybrány pro svoji schopnost pomoci chovatelům k lepšímu a efektivnějšímu řízení stáda. O vítězích rozhodovala 9-ti členná porota   složená z šesti chovatelů a tří technologických expertů z předních univerzit. Mezi hlavní kritéria patřilo: celková užitečnost   produktu, jedinečnost, návratnost investice a schopnost zlepšit výkonnost stáda nebo každodenní řízení mléčné farmy.

 Produkty SCR byly jedinými produkty ze skupiny systémů pro monitorování krav, které se dostaly mezi 10 nejlepších.

SenseTime je sofistikované, stavebnicové řešení pro monitoring krav, které poskytuje na základě získaných dat uchopitelné informace o reprodukci, zdravotním stavu, výživě a celkové pohodě jednotlivých krav a skupin. Díky SenseTime mohou chovatelé dojných krav dělat rozhodnutí pro efektivnější management podniku a farmy.

Ušní senzor eSense Flex je navržený pro dlouhodobý výkon v obtížných a neustále se měnících podmínkách a teplotách. Je vyroben z UV-odolného materiálu s vysokou životností a má speciální tvar absorbující otřesy, zvyšující tak jeho odolnost. Senzor eSense přenáší uchopitelné informace zpět do systému SenseTime. Společně s krčním senzorem cSense Flex, který je rovněž se systémem SenseTime kompatibilní, představuje senzor eSense Flex nejnovější a nejpokročilejší monitorovací ušní senzor na trhu.

 eSense Flex       SCR SenseTime

 „Jsme velmi poctěni, že náš systém SenseTime a senzory eSense byly vybrány a oceněny mezi prestižními inovacemi Dairy Herd Management,“ komentuje Matteo Ratti, viceprezident skupiny Allflex divize Livestock Intelligence. „Mléčné farmy všech velikostí a typů mohou získat výhody aplikováním inovativní technologie napomáhající chovatelům zlepšit faremní management, produktivitu a výsledky. Není ale vždy jednoduché zjistit, které z nich přinesou nejlepší výsledky. Ocenění jako je toto poskytuje farmářům jisté potvrzení a pomůže zdůraznit, kam směřovat limitované investiční prostředky.“

O skupině Allflex

Skupina Allflex je světovým leaderem v animal intelligence napříč mnoha hospodářskými a přidruženými živočišnými druhy. Allflex přináší špičkové, praktické aplikace vizuální a elektronické identifikační technologie pro chovatele, hospodářský průmysl a další přičleněné partnery po celém světě, a přispívá tak k bezpečnějším globálním dodávkám potravin. Allflex je již déle než půl století vedoucí výzkumnou společností v oboru a provozuje největší výrobní závody po celém světě (v Evropě, Severní a Jižní Americe, Číně, Austrálii a na Nové Zélandu). Jejich produkty se používají ve více než 60 zemích světa. Allflex zaměstnává celosvětově přes 1800 lidí.

www.allflex.com

O SCR

Jako člen skupiny Allflex, si SCR zakládá na více než 40 letech smysluplné inovace a jejich průkopnická řešení umožňují chytřejší a udržitelnější mléčné farmy díky vůdčímu postavení v Cow Intelligence. Díky monitorování miliónů krav po celém světě mají řešení SCR založená na základě nasbíraných dat důvěru u úspěšných chovatelů mléčného skotu a pomáhají jim zlepšit efektivitu a řídit růst farem. Nabízí poznatky a analytiku nezbytné pro optimalizování produktivity každé krávy, a tím dosažení maximální výkonnosti stáda. Tím pomáhá zajistit bezpečnou a prosperující budoucnost pro farmáře a jejich rodiny.

www.scrdairy.com

 

Zdroj: www.scrdairy.com (online, 22/10/2017)

 

Chcete profitovat z našich znalostí? Kontaktujte nás.

Mohlo by vás zajímat

Go to top