• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Masti na vemeno

Masti na vemeno obsahují směs přírodních éterických olejů, které se používají pro ošetření vemene po porodu, při ošetření edémů nebo jen pro prevenci. Před samotnou aplikací mastí se vždy ujistěte, že je vemeno čisté. Bílá emulze Udder Comfort může být použita rovněž pro jiné účely než ošetření vemene. Je vysoce účinná proti bolesti svalů, zad a bolavým kloubům atd.

Udder Comfort žlutý

Přírodní žluté zbarvení tohoto spreje je zapříčiněno kurkumou (indickým šafránem). Toto koření je známé anti-arcinogenní činidlo a z toho důvodu je vhodné pro ošetření ran vně vemene, např. poškozené struky a otevřené rány na přední části vemene.

Udder Comfort modrý

Modrý sprej. Má vynikající efekt na edémy/otoky a mastitidy i na počet somatických buněk v případě, že se problémy vyskytují uvnitř vemene. Slouží i jako označení.

Udder Comfort bílý

Má vynikající efekt na edémy/otoky a mastitidy i na počet somatických buněk v případě, že se problémy vyskytují uvnitř vemene.

Euvital

Mast k péči o vemeno s obsahem japonského mátového oleje. Díky pečujícímu chladivému účinku je vemeno velmi rychle aktivováno. Mírní pocit svědění a předchází potížím s vemenem. Chrání pokožku vemene před trhlinkami a vysušením. K tomu navíc přináší chladivý efekt pro vemeno.

Přihlásit se k odběru RSS - Masti na vemeno

Chcete profitovat z našich znalostí? Kontaktujte nás.

Mohlo by vás zajímat

Go to top