• Odborné poradenství a služby
  • Komplexní sortiment chemických produktů
  • Cow Intelligence SCR
  • 10 let zkušeností v oboru
  • Nejmodernější technologie

Kontakt

Tel.: +420 733 541 147
info [at] eurofarm.cz

Všechny kontakty

Dvě ocenění pro ™AktivPuls

Poté, kdy byl systém ™AktivPuls v prosinci zařazen na užší seznam produktů nominovaných na hlavní cenu v kategorii hospodářských zvířat, získalo toto řešení od společnosti System Happel ocenění Lamma 2019 pro inovace a současně i cenu zakladatele Lamma za celý soutěžní ročník 2019 během zemědělské výstavy LAMMA v Birminghamu. LAMMA je přední britský veletrh zemědělské techniky, vybavení a služeb.

Ceny za inovace v první řadě uznávají a vyzdvihují pokroková a jedinečná řešení v zemědělské výrobě. Celý koncept soutěže prošel před letošním ročníkem velkou změnou související s přesunem veletrhu LAMMA do prostor NEC (veletržní číslo 1 v UK), což poskytlo vystavovatelům skvělé příležitosti k představení inovovaných zemědělských strojů, vybavení a služeb na trhu.

Letošní ročník zaznamenal doposud nejsilnější konkurenci mezi přihlášenými exponáty. Do soutěže se přihlašují nové produkty vystavené na veletrhu LAMMA '19. Komise přijala a hodnotila přes 50 exponátů od celé řady vystavovatelů, kteří bojovali o jednu zlatou a až tři stříbrné medaile v každé ze šesti nových kategorií. Porotci porovnávali řadu kritérií včetně inovace designu, praktického využití, udržitelnosti výrobku a jeho dopadu na životní prostředí.

Edwin Kolsteeg, ředitel společnosti System Happel GmbH, toto ocenění komentoval: „Jedná se o skvělý start řešení ™AktivPuls na britském trhu. Chceme pomoci chovatelům dosahovat těch nejvyšších standardů zdraví vemene tím, že budeme eliminovat hyperkeratózy, případy mastitid a dále snižovat náklady, používání antibiotik a zvyšovat užitkovost.“

 

Více o řešení ™AktivPuls naleznete v sekci System Happel.

Zdroj: www.system-happel.de (online 27/1/2019)

Chcete profitovat z našich znalostí? Kontaktujte nás.

Mohlo by vás zajímat

Go to top